درباره پایا پارس

شرکت مهندسی بازرگانی پایا پارس (سهامی خاص) با چشم انداز فعالیت به عنوان شرکت قابل اطمینان ،چابک و پیشرو در ارایه راهکارهای مهندسی وبازرگانی و خدمات نگهداری و پشتیبانی تاسیس شده است.

ماموریت ما در پایا پارس شناسایی نیاز مشتریان وارایه راهکارهای جدید برای هر کسب و کار وصنایع خاص و تامین خدمات پشتیبانی مناسب به منظور تسهیل وتسریع در جهت نیل به اهداف مشتریان است. به طور قطع در این راه ، کلیه مدیران و کارکنان شرکت به ارزشهای سازمانی تبیین شده در پایا پارس وفادار و متعهد خواهند بود :
  • تعامل سازنده با ذینفعان
  • اخلاق حرفه ای ،سرآمدی و ارزش آفرینی
  • مشارکت وتوسعه هم پیمانان ،مشتریان وکارکنان
  • مسئولیت پذیری اجتماعی
  • نتیجه گرایی، ریسک پذیری و کار گروهی

CHC Navigation

یکی از موفق ترین برند ها در زمینه تولید و توسعه تجهیزات حرفه ای موقعیت یابی مکانی با سال ها تجربه در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های CORS STATION در کشورهای مختلف.

شرکت صنایع آموزشی

سوابق اجرایی مدیران شرکت در حوزه تامین تجهیزات مورد نیاز آموزش کشور این امکان را فراهم نموده است تا پیمان همکاری بین شرکت پایا پارس و شرکت صنایع آموزشی به عنوان بزرگترین تولید کننده وتامین کننده تجهیزات مورد نیاز آموزش کشور منعقد گردد.

شرکت ایزی D-Link

تشریح توانمندیهای اجرایی پایا پارس پس از برگزاری جلسات مشترک موجب گردید تا تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت پایا پارس و شرکت ایزی به عنوان نماینده ی انحصاری محصولات کمپانی D-LINK در این ایران منعقد شده و حوزه فعالیت شرکت در این حوزه نیز گسترش یابد. همکاری در برگزاری همایشها، بازاریابی وفروش محصولات D-LINK در سازمانها وارگانها ،برگزاری نمایشگاهها ،تعریف راهکارهای مشترک از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

آدرس

آدرس :

تهران ، خ مطهری ، خ میرزای شیرازی ، نبش کوچه ۲۱ ، پلاک ۱۷

شماره تماس :

۴۳۸۲ ۸۸۸۳ - ۰۲۱

فکس:

۴۹۹۹ ۸۸۳۱ - ۰۲۱

برند CHC

CHC gnss logo 01

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای پایا پارس در خبرنامه ما عضو شوید.
ثبت