Image is not available
Image is not available
ArrowArrow
Slider
معرفی پهپاد P310

ویژگی های برجسته

  • طراحی ساده اجزای تشکیل دهنده پهپاد، مونتاز آسان در زمان کوتاه
  • کارکرد تمام خودکار، کنترل به وسیله GCS
  • ماژول تصحیحاتی دوگانه (GPS و PPK) و کاهش 80 درصدی در تعداد نقاط کنترل
  • نرم افزار هوشمند خروجی PPS و POS و اطمینان از کامل بودن داده ها
  • عمود پرواز، بدون نیاز به باند فرود و فضای زیاد، بهره وری بسیار بالا
  • قابلیت اطمینان در حد هواپیماها، سیستم عالی نظارت و هشدار و دارای بخش پردازش در حالت اضطراری
  • قابلیت به کارگیری در بخش های کنترل و بررسی مرتبط با خطوط لوله و انتقال نیرو، پیشگیری از سوانح و حوادث غیرمترقبه، نقشه برداری و برداشت زمین، امداد و نجات و ...

درباره CHC P310

P310 پهپادی است که از تلفیق بال ثابت با ملخ چرخان ایجاد شده و با این روش هوشمندانه و قابل اعتماد، مشکلات مرتبط با دستگاه های عمودپرواز را حل نموده است. این دستگاه ویژگی های برجسته ای از جمله استقامت بالا، سرعت پرواز بالا، برد بلند پرواز و همچنین ظرفیت بالای بارگیری را در خود جای داده است.

عمودپرواز

P310 پهپادی عمودپرواز با بال هایی ثابت است که با ملخ هایی از جنس کامپوزیت ترکیب گشته و به این ترتیب محدودیت های پهپادهای عمودپرواز را برطرف نموده است. این دستگاه با داشتن بال هایی بلند و ثابت، هم دارای زمان ناوبری، سرعت و فاصله پروازی بالاست و هم ویژگی های منحصر به فرد پرنده های عمودپروازی را نیز داراست.

ماژول تفاضلی دوگانه هوشمند

سیستم تفاضلی دوگانه توانایی جابجایی خودکار میان حالت های RTK و PPK را با توجه به شرایط ارتباطی دارد. دقت افقی و عمودی این دو حالت می تواند تا حد سانتیمتر نیز برسد !

دوام پروازی بالا

بدنه اصلی این محصول از مواد فایبرگلاس ماکرومولکولی سبک وزن تشکیل یافته است که به همراه طراحی ویژه ، شکل آئرودینامیکی بهتری را به خود گرفته و در نتیجه دوام بالای پرواز (حدود 70 دقیقه) و همچنین سرعت پروازی در حدود 20 متر بر ثانیه را در پی خواهد داشت.

کارکرد آسان

قسمت هدایت خودکار الکترونیکی P310 توانایی برخاستن و فرود کاملاً خودکار را داراست. به آسانی و بدون نیاز به ابزارهای بزرگ و پیچیده قابل مونتاژ و حمل و نقل می باشد. این محصول می تواند بدون نیاز به کاربر پرواز کند، تغییر مسسیر دهد و برنامه پروازی خود را مانند یک پرنده عمودپرواز تکمیل نماید.

مشخصات فنی
نرم افزارها
راهنمای کاربری
پرسش های متداول
فیلم های نمایشی
کالاهای مرتبط

آدرس

آدرس :

تهران ، خ مطهری ، خ میرزای شیرازی ، نبش کوچه ۲۱ ، پلاک ۱۷

شماره تماس :

۴۳۸۲ ۸۸۸۳ - ۰۲۱

فکس:

۴۹۹۹ ۸۸۳۱ - ۰۲۱

برند CHC

CHC gnss logo 01

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای پایا پارس در خبرنامه ما عضو شوید.
ثبت