Image is not available
ArrowArrow
Slider
معرفی پهپاد P540V

ویژگی های برجسته

  • ویژگی بازگشت به نقطه ثابت، پشتیبانی از قابلیت "بازگشت خودکار به مبدأ" در شرایط اضطراری و در نتیجه عدم نگرانی بابت از دست رفتن پهپاد در هر شرایطی.
  • مدت زمان پروازی بالا.
  • سیستم سروو مؤثر با اندازه گیری در حین حرکت در صورت ضرورت.
  • الگوریتم تصحیح PID بهینه سازی شده با پشتیبانی از قابلیت شناور ماندن و ثبات در 6 موتور محرکه.
  • ناوبری فوق العاده دقیق و توانایی پرواز بر اساس مسیر شخصی سازی شده.
  • پشتیبانی از ویژگی پرواز در شب که به شدت کارکرد دستگاه را بالا خواهد برد.

درباره CHC P540V

پهپادهای سری P540V تلفیقی از شناور ماندن با ثبات بالا در هوا، اندازه گیری خودکار و سیستم کنترل می باشند. با استفاده از طراحی نوین و فشرده و نیز مواد اولیه ویژه، P540V علاوه بر تعیین موقعیت دقیق به وسیله GPS، توانایی های ویژه ای همچون پرواز نرم و آرام، شناوری با ثبات در آسمان، انعطاف پذیری، صدای پایین و ... را نیز در خود جای داده است.

P540V با بهره گیری از طراحی هوشمند، کم هزینه، کارکرد ساده و کاربرد گسترده می تواند کارایی و کیفیت کار را در استفاده از صنعت GIS افزایش دهد، حتی در شرایطی که نیاز به کار شبانه بوده و یا محیط کار خشن است و روش های سنتی ممکن است کارایی نداشته باشند.

به کارگیری آسان

این دستگاه توسط سیستم ریموت کنترل و یا سیستم خلبان خودکار توانایی پرواز را داراست. با معرفی سیستم 2.0B CAN (الگوریتم کنترل عالی) و سیستم AAHRS (سیستم مرجع heading و ارتفاع) که با حسگرهای دقیق شتاب سنج، ژیروسکوپ و مغناطیس سنج تلفیق گشته است، P540V تبدیل به دستگاهی شده که حتی تازه کارها نیز کار با آن را به سرعت فرا خواهند گرفت.

جایگزینی انعطاف پذیر تجهیزات هوایی

به دلیل طراحی ویژه و چندبخشی این محصول، P540V به آسانی قابلیت جایگزینی تجهیزات هوایی را متناسب با پروژه های گوناگون دارا می باشد. توانایی حمل دوربین های عکسبرداری و فیلم برداری دقیق تا دوربین های تصویربرداری حرارتی فوق حساس و همچنین تجهیزاتی مانند نمونه برداری هوایی، تحویل هوایی کالا و یا تمیزکننده هوا، P540V را ابزاری ایده آل برای پروژه ها و کاربردهای گوناگون ساخته است.

طراحی ایمن

پهپاد پیشرفته P540V از سیستم ایمنی بی نظیری بهره مند است که به محض قطع ارتباط احتمالی ریموت کنترل با آن، قادر به شناور ماندن در هوا می باشد. چنان چه ظرف 30 ثانیه از زمان قطع ارتباط با ریموت کنترل، سیگنال توسط P540V دریافت نگردد و یا باتری ضعیف شود، پهپاد به صورت خودکار و به آرامی بر روی زمین فرود خواهد آمد.

مشخصات فنی
نرم افزارها
راهنمای کاربری
پرسش های متداول
فیلم های نمایشی
کالاهای مرتبط

آدرس

آدرس :

تهران ، خ مطهری ، خ میرزای شیرازی ، نبش کوچه ۲۱ ، پلاک ۱۷

شماره تماس :

۴۳۸۲ ۸۸۸۳ - ۰۲۱

فکس:

۴۹۹۹ ۸۸۳۱ - ۰۲۱

برند CHC

CHC gnss logo 01

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای پایا پارس در خبرنامه ما عضو شوید.
ثبت