Image is not available
ArrowArrow
Slider
معرفی پهپاد P560

ویژگی های برجسته

  • ابعاد کوچک به همراه ظرفیت بارگیری بالا
  • مدت زمان پروازی بالا
  • نویز و سروصدای بسیار پایین در هنگام پرواز
  • پلت فرم پرواز چندکاره با قابلیت حمل لیدار هوایی و دوربین هوایی مایل با پنج زاویه
  • دستگاه کنترل زمینی مقاوم در برابر نفوذ گردوغبار و آب و همچنین مقاوم در برابر تکان های شدید و دارای فناوری جلوگیری از تداخل فرکانسهای مشابه
  • پایداری بالای پروازی و مقاومت در برابر وزش بادهای شدید
  • حالت هوشمند پرواز (ساده نمودن دشواری های کار با پهپادها و خطوط پرواز)

درباره CHC P560

P560 از فیبر کربن بسیار مقاوم ساخته شده است. طراحی نوین بدنه، ابعاد کوچک، وزن سبک، پروازی نرم، حرکت انعطاف پذیر و نویز پرواز و مقاومت هوایی پایین از مشخصه های بارز این محصول هستند. همچنین، P560 بسیار مناسب برای کار در هنگام شب و نیز محیط های خشن و دشوار است.

طراحی خلاقانه بدنه

بدنه ای یک تکه، محفظه باتری بازطراحی شده، بازوهای به سرعت جداشدنی و تنها 8 دقیقه به منظور سرهم بندی و مونتاژ کل دستگاه !

با این که فاصله دو سر مرکز موتورهای چرخان رو به رو تنها 1550 میلیمتر است، ولی بیشینه وزن برخاست می تواند به 20 کیلوگرم نیز برسد. مدت زمان پرواز نیز با وجود حمل سیستم عکسبرداری 5 لنزه PTZ (جابجایی، تیلت و زوم) به وزن 2.6 کیلوگرم نیز می تواند به 40 دقیقه برسد.

دستگاه کنترل زمینی بسیار مقاوم

ضد گردوغبار، ضد آب و مقاوم در برابر ضربه. سیستم انتقال داده دارای فناوری پیشرفته ای است که از تداخل فرکانس های مشابه جلوگیری می نماید. در ضمن، فاصله مؤثر کنترل در مناطق شهری معادل 10 کیلومتر و در مناطق بیرون شهر برابر 20 کیلومتر می باشد.

حالت پرواز هوشمند

ویژگی تعیین موقعیت با استفاده از GPS می تواند دشواری های کار کردن با پهپاد را به شدت کاهش دهد. همچنین این اطمینان را به کاربر خواهد داد که کارایی دستگاه در آب و هوا و یا محیط های خشن دچار اختلال و آسیب نخواهد شد.

سیستم کنترل زمینی دارای قابلیت ناوبری است که به آسانی توانایی تعیین مسیر پروازی، نقاط برخاست و فرود، سرعت و ارتفاع پهپاد را داراست. به علاوه، این دستگاه قادر است به صورت مستقل و بر اساس تنظیمات خط پرواز و همچنین فرود در بهش تنظیمات نقاط، به دقت پرواز نماید.

تنوع در انتخاب تجهیزات

P560 توانایی حمل تجهیزات گوناگونی از جمله دوربین رنگی HD (دوربین های حرفه ای SLR)، سیستم لیدار هوایی AS100 و سیستم عکسبرداری 5 لنزه AP5600 را دارد.

مشخصات فنی
نرم افزارها
راهنمای کاربری
پرسش های متداول
فیلم های نمایشی
کالاهای مرتبط

آدرس

آدرس :

تهران ، خ مطهری ، خ میرزای شیرازی ، نبش کوچه ۲۱ ، پلاک ۱۷

شماره تماس :

۴۳۸۲ ۸۸۸۳ - ۰۲۱

فکس:

۴۹۹۹ ۸۸۳۱ - ۰۲۱

برند CHC

CHC gnss logo 01

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای پایا پارس در خبرنامه ما عضو شوید.
ثبت