Image is not available
ArrowArrow
Slider
معرفی گیرنده LT30TM

ویژگی های برجسته

  • تراشه حرفه ای GPS/GLONASS
  • سیستم عامل Windows Mobile نسخه های 6.1 و 6.5
  • پشتیبانی از SBAS، DGPS و PPK
  • ماژول GPRS داخلی
  • اتصال بلوتوث و Wi-Fi
  • دوربین دیجیتال 5 مگاپیکسلی با ویژگی وضوح خودکار

درباره گیرنده CHC LT30TM

LT30TM یک گیرنده کاربردی GIS بوده و با داشتن برد پیشرفته ردگیری ماهوارهای سیستم های ناوبری GPS و GLONASS، قابلیت SBAS و DGPS را نیز دارا می باشد. این دستگاه جهت انجام راحت تر پروژه های گوناگون در شرایط گوناگون آب و هوایی ساخته شده است. پشتیبانی از پس پردازش داده ها، صفحه نمایش با کیفیت VGA قابل مشاهده در زیر نور مستقیم خورشید و همچنین باتری قدرتمند با زمان کارکرد تا 10 ساعت برخی از مشخصات فنی این محصول هستند.

تطبیق پذیری بالا

امکانات و توابع بسیار زیاد LT30TM آن را مناسب انواع پروژه های گوناگون همچون پروژه های شهری، آمایش سرزمینی و جنگل داری و ... ساخته است. این محصول در واقع یک رایانه کوچک قابل حمل است که با قیمت مقرون به صرفه و اقتصادی، جهت انجام گستره وسیعی از کاربردها مانند جمع آوری داده های GIS، اندازه گیری های لازم در زمینه کشاورزی، محیط زیست و ... به کار می رود.

روش های متنوع ارتباطی

با به کارگیری مودم GSM، LT30TM روش های پیشرفته ای را به منظور دسترسی به اینترنت و تبادل فایل های پروژه با دفتر مرکزی را معرفی می نماید. اتصال بدون سیم به دستگاه هایی مثل فاصله یاب ها و یا گیرنده های RTK با استفاده از بلوتوث و Wi-Fi بسیار آسان خواهد بود.

سازگاری بالا

این دستگاه با هر نرم افزار کاربردی که قابل نصب بر روی Windows Mobile نسخه های 6.1 و 6.5 باشد، سازگار بوده و توانایی کار با آن را دارد.

مشخصات فنی
پرسش های متداول
فیلم های نمایشی
کالاهای مرتبط

آدرس

آدرس :

تهران ، خ مطهری ، خ میرزای شیرازی ، نبش کوچه ۲۱ ، پلاک ۱۷

شماره تماس :

۴۳۸۲ ۸۸۸۳ - ۰۲۱

فکس:

۴۹۹۹ ۸۸۳۱ - ۰۲۱

برند CHC

CHC gnss logo 01

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین خبرهای پایا پارس در خبرنامه ما عضو شوید.
ثبت